Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Bankéř/ka

Bankéř/ka

Kralupy nad Vltavou
20. 6. 2018 - 11:49

Popis

Kdo jsme:

Největší internetová banka v ČR – mBank, a přední česká finančně poradenská společnost Broker Consulting uzavřely v září 2015 strategické partnerství pro český trh a rozhodly se vybudovat až 70 obchodních míst na franšízovém principu pod názvem OK POINT.
Náš OK POINT se nachází v centru Kralup.

Koho hledáme:

Zajímá Vás oblast obchodu? Rádi byste se jí věnovali, ale nevíte, kde začít? OK Point Kralupy rozšiřuje své řady, nezáleží ani na věku, ani na praxi, ale především jde o pozitivní přístup k práci. Požadujeme především komunikativnost, kterou budete používat na denní bázi.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Pomáhání klientům, především s finančním plánem, s bankovními, realitními a finančními službami

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám Vaše CV! :)
Za tým OK Point Kralupy,
Martina Nedbalová

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Bankovní specialista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Bez čeho se to neobejde: • Ukončeného středního vzdělání s maturitou • Čistého trestního a obchodního rejstříku (nemáte na sebe uvalenou exekuci) • Chutě dlouhodobé spolupráce
Nabízíme
• Prostředí nové pobočky v centru města • V prvních měsících se při splnění vašich povinností dostáváte na finanční odměnu 25 000 Kč, to ale nutně nemusí být konečná částka, protože je zde neustálá možnost růstu • K práci dostanete firemní notebook a iPad, bez kterého se neobejdete Jaká je možnost budoucího růstu? Nejdříve byste začali pracovat na Dohodu o provedení práce. Při vzájemné spokojenosti by se závazek rozšířil na hlavní pracovní poměr.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Bankéř/ka