Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obsluha čističky odpadních vod – práce i pro absolventy!

Obsluha čističky odpadních vod – práce i pro absolventy!

Olomoucký kraj
7. 4. 2016 - 14:36

Máte kladný vztah k chemii, chcete své chemické znalosti uplatnit ve výrobní společnosti a zároveň hledáte zajímavou práci, kde využijete svoji znalost angličtiny? Máme pro Vás příležitost! Výrobní společnost v okrese Prostějov přijme do týmu pracovníka pro obsluhu čistírny odpadních vod!
Náplň práce:
- skladování a manipulace s chemickými látkami
- provádění analýz a rozborů, tvorba příslušné dokumentace
- kontrola funkčnosti zařízení k čistění odpadních vod, příp. řešení poruch
Požadujeme:
- SŠ/VŠ chemického, příp. ekologického zaměření
- znalost angličtiny výhodou
- znalost ČOV výhodou
- ochota pracovat na směny
Nabízíme:
- příjemné prostředí s přátelskou atmosférou
- moderní technologie
- motivující mzdové ohodnocení
- využití angličtiny a zdokonalování se v ní
- příspěvky na stravování (zajištěno na pracovišti)
- balíček lákavých firemních benefitů
- práce na HPP v okrese Prostějov
- nástup možný ihned
Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Obor činnosti
Chemický průmysl
Konkrétní profese
Chemik
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Nabízíme

Zavřít Zavřít
Kupující
Lucie Borůvková