Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce čísník/servírka

Nabídka práce čísník/servírka

Vsetín
2. 5. 2016 - 12:03

Popis

Do nově vznikající kavárny přijmeme servírku, číšníka.
Náplň práce: obsluha zákazníků v kavárně, příprava nápojů a občerstvení
Požadujeme: Příjemné vystupování, vůli učit se novým věcem, zodpovědnost, proaktivitu, zapálení, moderní přístup, komunikační dovednosti.
Předpokládaný nástup září.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte s Vaším CV na jindriska.navratilova@email.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Číšník, servírka
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
12000
Požadujeme
Příjemné vystupování, vůli učit se novým věcem, zodpovědnost, proaktivitu, zapálení, moderní přístup, komunikační dovednosti.
Nabízíme
Možnost práce jak na dlouhý-krátký týden,tak brigádně

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Jindřiška Navrátilová