12.05.2019 11:23   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Gastronomie, pohostinství   |   Číšník, servírka
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Profese
Číšník, servírka
Místo výkonu práce
Klimkovice
Odměna za práci
24 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Náplň práce: obsluha hostů hostince obsluha baru, kávovaru, pokladny obsluha v rámci rautů, večírků a svateb práce v režimu krátký/dlouhý týden, cca 175 hodin/měsíc Na pozici vedoucího směny: zodpovědnost za uzavření pokladny příprava svateb a oslav – založení stolů atd. zodpovědnost za měsíční inventuru pravá ruka provozního Jaké požadujeme znalosti a dovednosti: zájem o gastronomii předchozí praxe vítána, ale rozhodně nehledáme brouka Pytlíka komunikativnost příjemné vystupování spolehlivost smysl pro fér a teamovou hru. A takto máme také postavený team. bezúhonnost, zdravotní průkaz
Nabízíme
zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, lze také dohoda práce v  restauraci s moderní gastronomií práci v novém prostředí a přátelském týmu. Samozřejmostí je pěkná šatna se sprchou výplata mzdy pravidelně, měsíčně, po dohodě lze v kratším intervalu měsíční finanční bonusy, odměny za práci nad rámec obvyklého dne plat na pozici servírka/číšník čistého 85-105,-Kč/h. plat na pozici vedoucí/ho směny čistého 95-115,-Kč/h. spropitné zůstává v plné výši servisu stravování na pracovišti (jen 50,-/den) zaučení a zaškolení na pozici číšníka/servírky rozšíření praxe na vedoucí/ho směny férové jednání
Cena: Neuvedeno

Popis: Hostinec U Feldů přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Servírka/čišník. Po zapracování možný postup na vedoucí/ho směny.
Hostinec U Feldů se nachází na malebném náměstí lázeňského městečka Klimkovice, nedaleko Ostravy. Nabízíme moderní kuchyni, výběr z 8 druhů piv a širokou nabídku prémiových rumů. Domácí kvalita je pro nás samozřejmostí. Zakládáme si na osobním přístupu k našim hostům. Nadčasový interiér láká k pořádání oslav, svateb a firemních akcí.

V případě Vašeho zájmu o pozici se budeme těšit na Vaše zaslané CV nebo se osobně zastavte na kávu.
Team Hostince U Feldů

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

feld richard
Telefon: 608 775 780
Odkaz: www.ufeldu.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14903270
Počet zhlédnutí:
15 421x
Zhlédnutí detailu:
70x