Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Databázový programátor

Databázový programátor

Celá ČR
25. 8. 2017 - 14:35

Pro našeho významného klienta, ryze českou moderní společnost, expandující na cizí trhy, hledáme vhodného/-ou uchazeče/-ku na pozici databázového programátora. Pracovní příležitost je vhodná pro absolventy z okolí Náchodska.

Co Vás čeká?
spolupráce na vývoji úprav firemního ERP systému
spolupráce na vývoji firemního webového systému (MS SQL, ASP.NET MVC)
spolupráce na údržbě a rozvoji databázového řešení (MS SQL)

Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Databázový specialista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
Co očekáváme my? velmi dobrá znalost relačních databází a prostředí MS SQL serveru 2012/2014 velmi dobrá znalost prostředí Microsoft .NET znalost ASP.NET, výhodou znalost MVC znalost prostředí Microsoft desktop + servery Microsoft Windows znalost podnikových IS orientace v agendě obchodní firmy a skladových procesech orientace v interním prostředí firmy znalost souvisejících procesů schopnost analyzovat a navrhovat řešení
Nabízíme
Co můžete očekávat? nástupní plat 35 000 Kč + osobní ohodnocení závislé na výkonu a nasazení pružnou pracovní dobu možnost přinášet a realizovat vlastní nápady možnost dalšího vzdělávání v oboru zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, zaměstnanecká sleva atd.) V případě zájmu o tuto pracovní nabídku mě neváhejte kontaktovat: Veronika Zimová personální konsultantka M: 739 023 660, E: veronika.zimova@pracelehce.cz www.pracelehce.cz

Prodávající
Veronika Zimová