Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Disponent/ka MKD pro EU práce z domu home office

Disponent/ka MKD pro EU práce z domu home office

Celá ČR
29. 4. 2021 - 18:33

Popis

Pracovní náplň:
- zajištění vytíženosti kamionů pro naše smluvní partnery
- aktualizace portfolia dopravců a klientů
- evidence objednávek a podkladů pro fakturace
MOŽNOST AŽ 50% PODÍLU NA ZISKU SPEDICE. Tedy až 50% ze zisku z přeprav.
Své CV zasílat prosím na email: madfall@email.cz do předmětu DISPONENT
práce z domu home office

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Disponent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
Požadované dovednosti: - pokročilá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem nutností - pokročilá znalost Excel, Outlook - loajalita, pohotovost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, schopnost řešit krizové situaceNUTNOST ZNALOSTI PROGRAMUL RAAL,TIMOCOM,T-TRANS.... RAXE 1-2 ROKY Alesponpráce z domu home office
Nabízíme
Nabízíme: - fixní základ a progresivní osobní ohodnocení. - firemní benefity: notebook, smartphone, stravenky, pružná pracovní doba.MOŽNOST AŽ 50% PODÍLU NA ZISKU SPEDICE. Tedy až 50% ze zisku z přeprav. Popis: Pracovní náplň:- zajištění vytíženosti kamionů pro naše smluvní partnery- aktualizace portfolia dopravců a klientů- evidence objednávek a podkladů pro fakturacepráce z domu home office

Vhodné i pro

Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Lucka