Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič/ka vysokozdvižného vozíku – průkaz VZV není podmínkou.

Řidič/ka vysokozdvižného vozíku – průkaz VZV není podmínkou.

Mladá Boleslav
24. 4. 2017 - 11:58

Popis

Pracovní náplň:
příjem/výdej materiálu
manipulační práce v rámci skladu
zadávání dat do PC
práce s ručním Scannerem
obsluha VZV
nakládka, vykládka kamiónů
dodržování BOZP na pracovišti
úklid na pracovišti

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Jiné profese v dopravě a logistice
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
samostatnost, spolehlivost a flexibilita manuální zručnost průkaz VZV není podmínkou, důležitá praxe v oboru min. 1 rok učit se rychle novým věcem dobrý zdravotný stav
Nabízíme
Co od nás můžete získat? práci na hlavní pracovní poměr hodinová mzda 100 Kč,- čistého nástup po zkušební době až 110,- Kč dopravu do zaměstnání zdarma slušné ubytování příspěvek na ubytování 1000 Kč,- možnost čerpání záloh 1000 Kč,-

Prodávající
Marek Berko