Home Práce, zaměstnání Práce v ČR TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Žatec
29. 6. 2020 - 13:40

Popis

Náplň práce:
• obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk
• tisk zakázek
• řezání na deskovém a rolovém plotru
• laminování a kašírování
• manipulace s materiálem
• základní údržba strojů

Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
DTP operátor
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
• vzdělání SŠ technického zaměření • pečlivý a proaktivní přístup k práci • práci na PC – ochotu učit se ovládat software • manuální zručnost, schopnost logicky přemýšlet o tisknutých zakázkách • ochotu pracovat v dvou až třísměnném provozu • zájem o tiskové technologie, grafiku • ochotu pracovat na směny
Nabízíme
• kreativní práci na HPP nebo ŽL • fixní mzdu s variabilní složkou (celkem 20-30 000 Kč) • příspěvek na dojíždění • mentora a proškolení se softwarem a obsluhou strojů • nápoje na pracovišti zdarma neomezeně • práci v mladém profesionálním kolektivu • čisté moderně vybavené prostředí • pravidelné firemní akce

Zavřít Zavřít
Kupující
Sittardia s.r.o.