Home Práce, zaměstnání Práce v ČR DTP Grafik

DTP Grafik

Praha
28. 11. 2017 - 22:52

Hledáme pečlivého a zkušeného grafika/čku na plný úvazek. (Praha)

Náplň práce
- návrh a tvorba korporátního designu/firemních vizuálů
- sazba katalogů/časopisů
- příprava grafických podkladů pro tisk – DTP
- spolupráce na webových projektech
- spolupráce na kreativních konceptech.
- Práce na platformě MAC OS

Naše požadavky:
- Profesionální znalost grafického programu Adobe CC + případně další výhodou.
- výborná znalost předtiskové přípravy
- Znalost webových základních norem, responsive
- Znalost stylovani textu, tabulek v indesignu
- znalost přípravy obaloveho designu pro tisk
- Znalost Aj výhodou
- Flexibilita a vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?
- Opovídající platové ohodnocení
- Nástup v průběhu ledna / prosinec externě
- Práci pro velké značky na našem i mezinárodním trhu

Místo působení
Honewa / Firstfloor
Radlická 663/28,
155 00 Praha 5

Kontakt
Petr Hulek
petr@honewa.com

Prosíme o zaslání portfolia a CV, případně vaše požadované ohodnocení.

Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
DTP operátor
Požadujeme
Naše požadavky: - Profesionální znalost grafického programu Adobe CC + případně další výhodou. - výborná znalost předtiskové přípravy - Znalost webových základních norem, responsive - Znalost stylovani textu, tabulek v indesignu - znalost přípravy obaloveho designu pro tisk - Znalost Aj výhodou - Flexibilita a vysoké pracovní nasazení
Nabízíme
Co nabízíme? - Opovídající platové ohodnocení - Nástup v průběhu ledna / prosinec externě - Práci pro velké značky na našem i mezinárodním trhu

DTP Grafik

Prodávající
Petr Hůlek