Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník finanční kanceláře

Pracovník finanční kanceláře

Litomyšl
3. 4. 2017 - 09:51

Do naší finanční kanceláře v centru Litomyšle hledáme novou posilu na pozici PRACOVNÍK FINANČNÍ KANCELÁŘE

Pracovní náplň:
• Budování nového portfolia klientů
• Administrativa spojená s přípravou podkladů pro předání kolegům
• Domlouvání osobních schůzek s klienty
• Navazování spolupráce s obchodními partnery
• Propagace finanční kanceláře

Očekáváme:
• Chuť pracovat
• Komunikativnost a samostatnost
• Přesvědčovací talent a tah na branku
• Odolnost proti stresu
• Zájem učit se novým věcem

Nabízíme:
• Kancelář na lukrativním místě s dobrou dostupností pro klienty
• Práce na živnostenský list či na dohodu
• Měsíční výdělek až 30 000,- Kč
• Flexibilní pracovní dobu
• Firemní mobilní telefon a další benefity
• Zaškolení našimi odborníky
• Nástup možný ihned

Zaujala Vás námi nabízená pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte a domluvíme si osobní pohovor.

Invest Real Service s. r. o.
Smetanovo nám. 15, 570 01 Litomyšl
Tel.: 734 443 010
E-mail: info@irservice.cz
www.irservice.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Jiné profese ve finančním sektoru
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
• Chuť pracovat • Komunikativnost a samostatnost • Přesvědčovací talent a tah na branku • Odolnost proti stresu • Zájem učit se novým věcem
Nabízíme
• Kancelář na lukrativním místě s dobrou dostupností pro klienty • Práce na živnostenský list či na dohodu • Měsíční výdělek až 30 000,- Kč • Flexibilní pracovní dobu • Firemní mobilní telefon a další benefity • Zaškolení našimi odborníky • Nástup možný ihned