Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme mechanika - elektronika na HPP

Hledáme mechanika - elektronika na HPP

Praha
18. 9. 2017 - 13:28

Jsme firma KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., česká pobočka mezinárodní společnosti se sídlem v Praze - výroba, prodej, servis čerpadel a armatur pro energetiku, vodní hospodářství, chemický průmysl a technická zařízení budov.

CO BUDETE DĚLAT:
Práce s vícečlánkovými čerpadly vyššího standardu - speciální SW pro nastavování frekvenčních měničů aj.
Technická podpora, poradenství zákazníkům.

Naše moderní, plně vybavená dílna je na Praze 4 - Chodově. Počítejte s tím, že asi 50% času strávíte na dílně, 50% na výjezdech v rámci ČR. Proto je ideální bydliště v Praze nebo max. do 20km od Prahy kvůli dobré časové dosažitelnosti.

NÁSTUP je možný podle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na lamacova.j@gmail.com

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektromechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Vzdělání - SOU nebo ÚSO, obor elektro Osvědčení o absolvování zkoušky § 6, popř. 7 Vyhlášky č. 50/1978 ŘP sk. B Předchozí zkušenosti v oboru vítány Dobrá orientace v technické dokumentaci Pracovitost, zvídavost a pozitivní vztah k oboru Čistý trestní rejstřík
Nabízíme
Jistotu, perspektivu a práci na HPP Výborné finanční ohodnocení Benefity (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodné stravování, telefon, sportovní aktivity aj.) Špičkové technické zázemí (moderní diagnostiku, profesionální nářadí, odborná školení v ČR i v zahraničí) Budete se u nás dobře cítit. Jsme neformální, přátelský tým.

Zavřít Zavřít
Kupující
Jana Lamačová