Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektronik

Elektronik

Hlavní město Praha
26. 3. 2019 - 11:41

Popis

Náplň práce:
•tvorba technické dokumentace - výhodou
•technická podpora pro jednání se zákazníky
•programování systému Loxone
•vedení a kontrola realizačních prací elektro
•občasné cestování po Praha – Plzeň
•Orientace v rozvaděčích
•reporting

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrikář
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
•SŠ/VŠ vzdělání (elektro) •praxi na obdobné pozici výhodou •znalost některého z CAE programů, AUTOCAD, MS office •samostatnost, ale i schopnost práce v týmu •řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
•práci v mladé české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru •5 týdnů dovolené •variabilní finanční bonusy •možnost seberealizace, profesní a kariérní růst •mobilní telefon, notebook

Elektronik

Prodávající
Adéla