Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SERVISNÍ TECHNIK - MONTÉR / MONTÁŽNÍ PARTA

SERVISNÍ TECHNIK - MONTÉR / MONTÁŽNÍ PARTA

Hlavní město Praha
16. 10. 2020 - 09:12

Rodinná firma se zabývající se dodávkou, montáží a servisem garážových vrat a brán, pohonů garážových vrat, bránových pohonů a závor, externí stínící techniky hledá do svého týmu SERVISNÍHO TECHNIKA - MONTÉRA / MONTÁŽNÍ PARTU.

Montujeme maximálně do 60km do sídla firmy tj. Praha a Střední Čechy

Náplň práce:
montáž a servis bránových, garážových pohonů, parkovacích závor - LIFE, CAME, Sommer
montáž a servis garážových vrat TRIDO, TOORS
pomoc s montážemi venkovního stínění.

Své životopisy včetně průvodního dopisu zasílejte na vrata@agv-rathousky.cz nebo volejte tel. 777329566

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrikář
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
zkušenosti v oboru - vrata, venkovní stíněnívyučen v oboru, zkoušky 50/78 Sb min. §6 zodpovědnost za vykonanou práci, samostatnost, pečlivost manuální zručnost,logické myšlení dobré vystupování řidičský průkaz skupiny B + výhodou jiné skupiny ř.p. práce na živnostenský list výhodouauto a vlastní nářadí práce na 2 - 3 dny v týdnu; do budoucna dlouhodobě
Nabízíme
ohodnocení dle výkonu a úkolově pravidelná školení zajímavé firemní slevy nástup možný ihned práce podle časového harmonogramu dlouhodobá spolupráce; v případě dlouhodobé spoluprací možnost nabídky bydlení ve 2+kk (47m2)

Prodávající
Lukáš Rathouský