Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technik elektroinstalace – elektrikář

Technik elektroinstalace – elektrikář

Hlavní město Praha
29. 1. 2021 - 15:34

Jsme nadšenci a práce nám tak přibývá. Sháníme proto kolegu do týmu na pozici elektro instalace - elektrikář. Víme jaký je na trhu nedostatek této kvalifikace, ale jsme přesvědčeni, že máme co nabídnout.
Pokud Tě lákají nové technologie a práce v kolektivu kde je práce i koníček, hledáme možná právě Tebe...

Pracovní náplň:
- Elektroinstalace primárně pro rodinné domy, ale i komerční elektrárny
- Instalace, zapojení střídačů, baterii, technické připojení k síti
- Údržba fotovoltaických systémů, provádění servisu a pravidelných kontrol
- Úpravy rozvaděče, hlavních sloupků (znalost připojovacích podmínek FVE výhodou)
- Práce primárně Praha, Střední Čechy, nebojíme se ani vzdálenějších destinací, ale především pro větší akce

Požadujeme:
- zkušenosti s úpravou a instalaci rozvaděčů
- znalost technologie Victron, SolarEdge, Fronius, RCT Power výhodou
- řidičský průkaz skupiny B (ale můžeš klidně na motorce)
- chuť do práce a kvalitně odevzdanou práci

Nabízíme:
- možnost spolupráce na částečný i plný úvazek (uvidíme zda chemie zafunguje)
- finanční ohodnocení odpovídající vysokým nárokům i standardům
- férové jednání
- kolektiv mladé rozbíhající se firmy
- možnost participovat na vývoji a nasazení nových technologií

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrikář
Požadované vzdělání
výuční list

Prodávající
Zuzana Průchová