Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektromechanik

Elektromechanik

Bohumín
24. 5. 2016 - 10:07

Popis

Požadujeme:
• vyučení v oboru technického zaměření a elektro (středoškolské vzdělání výhodou nejlépe automechanik-autoelektrikář nebo příbuzné)
• zkušenosti v oblasti oprav automobilové techniky nebo stavebních strojů (VZV výhodou)
• řidičský průkaz skupiny B (ŘP VZV výhodou)
• orientace v technické dokumentaci
• komunikační schopnosti
• manuální zručnost
• logické myšlení

Pracovní náplň:
• dílenské opravy a servis VZV techniky (diesel, LPG, elektro) v regionu Moravy
• komunikace se zákazníky při servisních zakázkách
• specifikace náhradních dílů potřebných pro opravy

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: • vyučení v oboru technického zaměření a elektro (středoškolské vzdělání výhodou nejlépe automechanik-autoelektrikář nebo příbuzné) • zkušenosti v oblasti oprav automobilové techniky nebo stavebních strojů (VZV výhodou) • řidičský průkaz skupiny B (ŘP VZV výhodou) • orientace v technické dokumentaci • komunikační schopnosti • manuální zručnost • logické myšlení Pracovní náplň: • dílenské opravy a servis VZV techniky (diesel, LPG, elektro) v regionu Moravy • komunikace se zákazníky při servisních zakázkách • specifikace náhradních dílů potřebných pro opravy
Nabízíme
příspěvek na stravování, účast na kurzech

Zavřít Zavřít
Kupující
Rostislav Čopík