Home Práce, zaměstnání Práce v ČR TECHNIK

TECHNIK

Praha
17. 7. 2019 - 10:44
Dohodou
Kupující

Náš skvělý klient, který má širokou síť prodejen po celé České republice v současné době hledá do svého nově vznikajícího Oddělení technické podpory nového kolegu na pozici Technika (kávové technologie).

Jaká je pracovní náplň?
- Podílení se na vzniku nového oddělení, kterého budete součástí
- Odpovědnost za svěřený region
- Předávání odborných informací, instalace, opravy a preventivní prohlídky zařízení pro přípravu kávy
- Zaškolování kolegů
- Reporting a administrativa

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrotechnik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
42000
Požadujeme
Co u vhodných kandidátů pro tuto pozici hledáme? - Odborné znalosti – elektro, vodoinstalace - Školení a přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. - Znalost kávové technologie + školení kávovarů - Dobré počítačové dovednosti - Řidičský průkaz - Znalost anglického jazyka – výhodou - Zájem o oblast kávy -Zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost
Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout? - Zázemí stabilní společnosti mezinárodní společnosti - Služební automobil i pro soukromé účely - Motivující mzda 42.000,- FIX a po zkušební době 5.000,- bonus - Balíček skvělých benefitů (stravenky, flexipassy, 5 dní dovolené navíc,..) ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS!

TECHNIK

Zavřít Zavřít
Kupující
Jana Adamcová