Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PROGRAMÁTOR PLC/elektrospecialista

PROGRAMÁTOR PLC/elektrospecialista

Jihomoravský kraj
28. 8. 2020 - 10:10

Do stabilní, rozvíjející se strojírenské společnosti, zabývající se výrobou a dodávkami jednoúčelových strojů pro průmysl, hledáme do oddělení vývoje nových strojů kolegu s praxí.

Náplň práce:
-tvorba a implementace software PLC systémů
-programování a oživení robotů
-tvorba vizualizace/HMI
-testování, oživování a uvádění strojů
a linek do provozu v sídle společnosti,
nebo přímo u zákazníka
-spolupráce s vývojovým týmem a zákazníkem
-jednání se subdodavateli jednotlivých částí
-spolupráce na tvorbě cenových nabídek
-příprava podkladů k návodům na obsluhu
a servis

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrotechnik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ nebo VŠ v oblasti IT, elektrotechniky nebo automatizace Znalost programování PLC systémů Siemens a Beckhoff Znalost projektových dokumentací Znalost komunikačních sběrnic a protokolů Vědomosti o informačních a síťových technologiích Znalost kamerových systémů výhodou Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, týmovou spolupráci a ochotu učit se Znalost AJ na komunikativní úrovni ŘP skupiny B
Nabízíme
Různorodou práci na menších i větších projektech Zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje 5 týdnů dovolené Permanentky na sport Notebook a služební telefon i pro soukromé účely Příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu Flexibilní pracovní dobu Jazykové kurzy a odborná školení Stravenky

Prodávající
Ivana Vašicová