Home Práce, zaměstnání Práce v ČR TECHNICKO – OBCHODNÍ PORADCE V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI

TECHNICKO – OBCHODNÍ PORADCE V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI

Celá ČR
23. 9. 2019 - 04:27

EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v nejvyšší kvalitě, poradenství, technickou podporu a řeší konkrétní potřeby zákazníků pro malé i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského, potravinářského, plastikářského, farmaceutického, gumárenského průmyslu.

- Je Vám blízký náš obor a chcete se u nás realizovat?
- Dokážete nacházet rychle a efektivně řešení?
Vaším výsledkem práce bude klient, kterému jste našel/a spolehlivé řešení.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce v oblasti senzorové techniky a automatizace výroby
- technická podpora, péče o stálé zákazníky
- realizace prezentací novinek u našich zákazníků

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Jiné profese v technice a energetice
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
CO BUDETE POTŘEBOVAT, ABYSTE U NÁS MOHL/A ZAČÍT? - středoškolské vzdělání s maturitou + 2 roky praxe v elektro oboru - řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? - můžete se u nás realizovat a ukázat co ve Vás je - máte možnost se neustálé vzdělávat v oblasti nejmodernějších technologií ohledně automatizace výroby - stanete se profíkem v daném oboru a budete pevným bodem pro naše klienty - můžete se s jakýmkoli dotazem obrátit na technickou podporu firmy - stanete se pánem svého času

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Jana Halgašová