Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Farmaceutický asistent/ka

Farmaceutický asistent/ka

Celá ČR
18. 1. 2018 - 18:46

Prestižní lékárna s ordinacemi lékařů, nacházející se v atraktivní lokalitě historického centra - Praha 1, hledá do svého mladého a dynamického týmu – FARMACEUTICKOU ASISTENTKU/TA. Nabízíme nástupní bonus 20 000 Kč.

Co Vás čeká:
* péče o příchozí pacienty/klienty v odborné i obchodní oblasti
* práce v lékárně za tárou i ve volném prodeji
* poradenství v oblasti vydávaných léčiv, doplňků stravy, ad.
* hlídání termínů expirace a cen, doplňování sortimentu, objednávky
* spolupráce s lékárníkem, reporting vedoucímu lékárny

Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Farmaceutický reprezentant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
* SZŠ, VOŠ vzdělání, obor farmaceutická/ý laborant/ka i absolvent/ka * pozitivní přístup a zájem o pacienta, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost *proklientský přístup, obchodně komunikační dovednosti * dobrou znalost práce s PC, internet, web, sociální sítě, MS Office, elektronické objednávky * chuť dále se rozvíjet a vzdělávat v oboru, týmového ducha *znalost alespoň jednoho z jazyků Angličtina, Ruština
Nabízíme
* nadstandardní platové ohodnocení * zázemí moderní a dynamické společnosti * široký prostor pro seberealizaci a odborný růst, možnost podílu na rozvoji firmy * možnost HPP zaměstnání i spolupráce na VPP (zkrácený úvazek i pro ženy na MD) *firemní benefity (příspěvek na dovolenou, bydlení, dopravu, fitness centrum…) *firemní vzdělávací systém s využitím možností našeho špičkového odborného týmu *služební PC, telefon, tablet apod. V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV.

Prodávající
Mgr. Vendula Mičková