Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Metlife, d.a.c

Metlife, d.a.c

Plzeňský kraj
10. 3. 2017 - 17:12

Rozšiřujeme náš tým o schopné obchodníky, kteří mají chuť do práce a chtějí pomáhat lidem získat od života více.
Co budete dělat:
Starat se o stávající klienty a hledat nové obchodní příležitosti. Sjednávat s klienty naše služby podle jejich potřeb a požadavků. Vzdělávání se v oblasti finančnictví a pojišťovnictví.
Podrobnosti na: 732 911 717
Životopisy zasílejte emailem: vaclav.marsik@zp.metlife.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Jaké obchodníky hledáme: Komunikativní, flexibilní, samostatné, příjemného vzhledu, s chutí pracovat, zkušenosti v obchodu výhodou. Podmínky: čistý trestní rejstřík, minimální vzdělání – výuční list/maturita, aktivní řidič (skupina B)
Nabízíme
V prvním roce vám zajistíme zajímavou finanční podporu až 120.000,- Kč k vašim provizím (až 152 %), kvalitní a bezplatné zaškolen. Navíc pro vás máme firemní benefity – vizitky, příspěvek na notebook nebo osobní automobil. Práci i návštěvy u klientů si plánujte podle vašich časových možností, zázemí budete mít v naší kanceláři.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Václav Maršík