Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SERVISNÍ OBCHODNÍK

SERVISNÍ OBCHODNÍK

Ostrava
19. 12. 2017 - 10:32

Do nově otevíraných kanceláří v Ostravě, hledáme pracovité lidi s chutí učit se novým věcem na pozice servisní obchodníky.
Jsme firma zabývající se dlouhodobou péčí o zákazníky v různých segmentech trhu.
Pokud splňujete dané požadavky inzerátu, neváhejte poslat svůj životopis, my se na něj podíváme a brzy odpovíme.

Náplň práce
• Péče o nové a stávající klienty
• Servis
• Práce na ŽL (provize + fixní plat)

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
Požadujeme • Chuť učit se novým věcem • Dobré komunikativní schopnosti • Příjemné a reprezentativní vystupování • Svědomitý přístup k práci
Nabízíme
Nabízíme • Vlastní klientelu • Podpora Call Centra • Vysoké finanční ohodnocení • Osobní růst – možnost kariéry • Odborné školení • Flexibilní pracovní doba (Vhodné pro studenty)

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Milan Tršo