Tanečnice, striptérky, topless dívky 1500Kč/4h

11.12.2017 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Hosteska, tanečnice

Vhodné i pro

  • maminky na mateřské
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiGastronomie, pohostinství
ProfeseHosteska
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci20 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Hledáme mladé dívky i maminky na mateřské dovolené na brigády v barech a restauracích. (Nejedná se o erotické podniky) Práce je časově nenáročná, nabízíme 250Kč-375Kč na hodinu. I nezkušené dívky jsou vítané. Požadujeme spolehlivost a příjemné vystupování. Může se jednat o dlouhodobou spolupráci. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Dále naše agentura nabízí práci tanečnicím a slečnám na striptýzová vystoupení.

Nabízíme: Rádi přivítáme nové tváře do naší agentury. Nabízíme pravidelné akce na soukromých večírcích, oslavách a firemních party. Jedná se o striptýzová vystoupení, obsluhu nahoře bez, hostesku v průhledných šatech, topless tanečnici. Nabízíme krátkou pracovní dobu a velmi zajímavé výdělky. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Přijímáme dívky bez předchozích zkušeností.

Popis: Rádi přivítáme nové tváře do naší agentury. Nabízíme pravidelné akce na soukromých večírcích, oslavách a firemních party. Jedná se o striptýzová vystoupení, obsluhu nahoře bez, hostesku v průhledných šatech, topless tanečnici. Nabízíme krátkou pracovní dobu a velmi zajímavé výdělky. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Přijímáme dívky bez předchozích zkušeností.
Inzerent:Agentura Perfect10
Telefon:777 266 651
Telefon 2:608 027 372
Odkaz:www.perfect10.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

10524746

Počet zhlédnutí:

181 986x

Zhlédnutí detailu:

5 404x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 804 inzerátů