Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepční do hotelu

Recepční do hotelu

Hlavní město Praha
13. 5. 2017 - 10:51

Popis

Hotel v centru Prahy přijme pracovníka na pozici recepční
Náplň práce:
- poskytování služeb hotelové recepce
- zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
- péče o hosty a jednání s hosty osobně, telefonicky či e-mailem, řešení jejich požadavků a reakce na případné stížnosti
- práce s internetovými portály - práce s hotelovým softwarem
- vyřizování rezervací
- dílčí administrativní práce

Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Konkrétní profese
Hotelový recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
26000
Požadujeme
- SŠ vzdělání - Znalost práce na PC - MS Office - Komunikativní znalostí AJ, znalost dalších jazyků vítána - reprezentativní vzhled a vystupování - dobré komunikační a organizační schopnosti - aktivní přístup - spolehlivost - předchozí praxe na recepci výhodou - časová flexibilita
Nabízíme
- Práci v příjemné prostředí hotelu rodinného typu - Zaměstnanecké bonusy - Místo pracoviště -Praha 1 CV zasílat na info@almandine.cz

Prodávající
Rosi Placharova