Recepční do 4* hotelu

Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiCestovní ruch, ubytování
ProfeseHotelový recepční
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: Vysokou odolnost proti stresu
- Profesionalitu, spolehlivost, dochvilnost
- Zodpovědnost, přesnost a iniciativu
- Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem
- Znalost anglického jazyka

Nabízíme: zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
- benefity – sleva na bowling, wellness, do restaurace
- teambuilding
- možnost využití stravování – obědy, večeře, nápoje
- možnost ubytování v areálu za zvýhodněných podmínek
- Práce na plný úvazek, jsme přístupní i práci na zkrácený úvazek nebo brigádu

Popis:

Hledáme recepční/ho do 4* hotelu na okraji Prahy 6 na směnný provoz

PRACOVNÍ DOBA

7.00-15.00 hod (víkend 8:00-15:00)

15.00-22.00 Hod

Směny se plánují se 14 denním předstihem.

NÁPLŇ PRÁCE

- check-in/check-out hosta

- zpracování rezervací (email, telefon, booking, expedia apod.)

- administrativní činnost

- řešení běžných provozních činností recepce

- obsluha malého wellness centra

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13401994

Počet zhlédnutí:

56 582x

Zhlédnutí detailu:

131x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 759 inzerátů