Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepční do 4* hotelu

Recepční do 4* hotelu

Celá ČR
20. 12. 2017 - 12:56

Hledáme recepční/ho do 4* hotelu na okraji Prahy 6 na směnný provoz
PRACOVNÍ DOBA
7.00-15.00 hod (víkend 8:00-15:00)
15.00-22.00 Hod
Směny se plánují se 14 denním předstihem.

NÁPLŇ PRÁCE
- check-in/check-out hosta
- zpracování rezervací (email, telefon, booking, expedia apod.)
- administrativní činnost
- řešení běžných provozních činností recepce
- obsluha malého wellness centra

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Konkrétní profese
Hotelový recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Vysokou odolnost proti stresu Profesionalitu, spolehlivost, dochvilnost Zodpovědnost, přesnost a iniciativu Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem Znalost anglického jazyka
Nabízíme
zaměstnání u stabilního zaměstnavatele benefity – sleva na bowling, wellness, do restauraceteambuilding možnost využití stravování – obědy, večeře, nápoje možnost ubytování v areálu za zvýhodněných podmínek Plat 100Kč/h čistého! Práce na plný úvazek, jsme přístupní i práci na zkrácený úvazek nebo brigádu

Prodávající
relax park - Modrá stodola