PLUS Prague Hostel & Hotel hledá recepční na plný úvazek

06.12. 11:03 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Hotelový recepční
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiCestovní ruch, ubytování
ProfeseHotelový recepční
Místo výkonu prácePraha
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Co by jste měli umět a znát:
Hlavním požadavkem pro nás je perfektní znalost angličtiny a být schopný se s ní domluvit v jakékoliv situaci. Čeština a další jazyky jsou velkou výhodou. Nutností je mít veškerá povolení pracovat v České Republice (živnostenský list je nedostačující) . Vyžadujeme zodpovědnost, samostatnost a velkým plusem je schopnost řešit stresové situace v klidu. Dále pak preferujeme kandidáty ochotné pomáhat a schopné se sami zapojovat do chodu recepce. V neposlední řadě požadujeme flexibilitu, pracovitost a být schopný pracovat i o víkendech.
Není to nutné, ale určitě je to výhoda.

V našem týmu se určitě neztratí lidé, kteří rádi cestují a mají zkušenosti z celého světa. Předchozí práce v hostelu nebo v hotelovém zařízením je velkou výhodou.

Nabízíme: Co my vám můžeme nabídnout:
PLUS Prague Hostel & Hotel patří do řetězce evropských hostelů, které nabízejí stabilní firemní zázemí, přátelský a mezinárodní tým a nadstandartní platební podmínky. Samozřejmostí je provizní systém, kde veškerý profit jde za recepčními. Dalším standartem jsou rovné pracovní podmínky a další benefity.

Popis:

Hlavní náplní práce je zajišťování chodu recepce, kde nedílnou součástí je komunikace s hosty a péče o ně při příjezdu, během pobytu a při odjezdu. Dalším úkolem recepčního je práce v rezervačním systému a ostatní administrativní práce s tím spojená. Můžete očekávat přátelské a uvolněné hostelové prostředí, které se liší od toho hotelového.

Pokud věříte, že splňujete požadavky uvedené níže, zašlete nám prosím Váš životopis a průvodní dopis (OBOJÍ V ANGLIČTINĚ).

V dopise prosím uveďte, zda se hlásíte na pozici denního nebo nočního recepčního (nebo obojí).

Vybraní kandidáti budou posléze kontaktováni a pozváni na pohovor. Více informací také na receptionmanager@plusprague.com

Inzerent:Pavlína Ondráčková
Telefon:778 731 745
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14656086

Počet zhlédnutí:

17 546x

Zhlédnutí detailu:

23x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 102 inzerátů