12.03.2019 13:23   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Cestovní ruch, ubytování   |   Hotelový recepční
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Profese
Hotelový recepční
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Co by jste měli umět a znát: Hlavním požadavkem pro nás je perfektní znalost angličtiny a být schopný se s ní domluvit v jakékoliv situaci. Čeština a další jazyky jsou velkou výhodou. Nutností je mít veškerá povolení pracovat v České Republice (živnostenský list je nedostačující) . Vyžadujeme zodpovědnost, samostatnost a velkým plusem je schopnost řešit stresové situace v klidu. Dále pak preferujeme kandidáty ochotné pomáhat a schopné se sami zapojovat do chodu recepce. V neposlední řadě požadujeme flexibilitu, pracovitost a být schopný pracovat i o víkendech. Není to nutné, ale určitě je to výhoda. V našem týmu se určitě neztratí lidé, kteří rádi cestují a mají zkušenosti z celého světa. Předchozí práce v hostelu nebo v hotelovém zařízením je velkou výhodou.
Nabízíme
Co my vám můžeme nabídnout: PLUS Prague Hostel & Hotel patří do řetězce evropských hostelů, které nabízejí stabilní firemní zázemí, přátelský a mezinárodní tým a nadstandartní platební podmínky. Samozřejmostí je provizní systém, kde veškerý profit jde za recepčními. Dalším standartem jsou rovné pracovní podmínky a další benefity.
Cena: Neuvedeno

Popis: Hlavní náplní práce je zajišťování chodu recepce Plus Prague hostelu a hotelu, kde nedílnou součástí je komunikace s hosty a péče o ně při příjezdu, během pobytu a při odjezdu. Dalším úkolem recepčního je práce v rezervačním systému a ostatní administrativní práce s tím spojená. Můžete očekávat přátelské a uvolněné hostelové prostředí, které se liší od toho hotelového. Pokud věříte, že splňujete požadavky uvedené níže, zašlete nám prosím Váš životopis a průvodní dopis (OBOJÍ V ANGLIČTINĚ). V dopise prosím uveďte, zda se hlásíte na pozici denního nebo nočního recepčního (nebo obojí). Vybraní kandidáti budou posléze kontaktováni a pozváni na pohovor. Více informací také na receptionmanager@plusprague.com

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14656086
Počet zhlédnutí:
60 015x
Zhlédnutí detailu:
203x