Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Personální konzultant / náborář pro gastronomii

Personální konzultant / náborář pro gastronomii

Praha
7. 3. 2018 - 14:07

Popis

Náplň práce:
• Spolupráce s vedením společnosti na způsobu a podmínkách realizace služeb klientům
• Budování kvalitních, profesionálních a dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
• Dohled nad dodržováním smluvních podmínek spolupráce mezi společností a klientem
• Komunikace a identifikace personálních potřeb klienta a žádaného profilu kandidáta
• Inzerce volných pracovních míst
• Organizace procesu náboru zaměstnanců včetně dohledu nad pohovory u klienta
• Vyhledávání, získávání a výběr kandidátů a jejich přiřazení ke vhodnému klientovi (zaměstnavateli)
• Příprava, organizace a vedení přijímacích pohovorů a ostatních prostředků výběru pracovníků
• Podpora kandidátů při přípravě na pohovory u klientů

Jsme StartUp a hledáme nadšence pro gastronomii a nábor zaměstnanců. Provozujeme inzertní portál Debaras.cz a zajištujeme profesionály pro eventy v oblasti gastronomie prostřednictvím aplikace DebarasPRO.cz. Věnujeme se recruitmentu a headhuntingu. Naším cílem je spojit ty nejlepší lidi s nejlepšími provozy, rozvíjet talenty napříč světem formou recruitmentu, stáží, školení a získávání zkušeností.

Obor činnosti
Personalistika a lidské zdroje
Konkrétní profese
HR konzultant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Plynulá znalost Čj, Aj, znalost dalších jazyků výhodou • Výborné organizační a komunikační schopnosti • Kreativní osobnost rychle reagující na nové podněty, orientace na výsledky • Nadšení, energii a aktivní přístup k práci • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost • Samostatnost a tah na branku
Nabízíme
• Zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti plánující expanzi i na zahraniční trhy • Možnost spolupráce se zajímavými klienty - skvělými restauracemi, bary, kavárnami i hotely • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů • Motivující ohodnocení na základě dosažených výsledků • Možnost profesního a osobnostního růstu

Prodávající
Barbora Slezáková