Home Práce, zaměstnání Práce v ČR IT technik

IT technik

Ústecký kraj
17. 8. 2017 - 08:28

Popis

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici IT technik.

Pracovní náplň:
- podpora koncových uživatelů
- instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie)
- instalace, konfigurace a správa OS MS Windows
- instalování základního systémového a programového vybavení.
- instalace a konfigurace síťových prvků ( routery, AP, switche)
- instalace datových sítí, kabeláže
- vedení operativně-technické dokumentace

Druh pracovního poměru:
částečný úvazek ( po zapracování možno přejít na plný úvazek)

Místo pracoviště:
Most a okolí
Termín nástupu:
ihned/dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu petra.simova(at)hsccomputers.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
IT technik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadavky na uchazeče: - min. SŠ vzdělání ukončené maturitou ( SŠ technického směru výhodou) - dobrá znalost OS MS Windows, MS Office - základní znalost sítí TCP/IP - ŘP B - aktivně - spolehlivost - schopnost komunikovat s uživateli, trpělivost, vstřícnost - samostatnost, ochota učit se a pracovat - časová flexibilita - schopnost pro samostatnou i týmovou práci - čistý trestní rejstřík - psychická odolnost vůči stresu - anglický jazyk výhodou - vyhláška 50 výhodou - znalost OS Linux a opensource software výhodou
Nabízíme
Práci ve stabilní firmě, kontakt s nejnovějšími technologiemi ICT, možnost profesního růstu, odpovídající platové ohodnocení.

IT technik

Prodávající
Martin Beran