Home Práce, zaměstnání Práce v ČR IT technik Brno

IT technik Brno

Brno
18. 1. 2018 - 13:27

Jsme pohodový brněnský poskytovatel připojení do Internetu a hledáme do našeho týmu kolegu na dlouhodobější brigády nebo částečný úvazek (práci lze vykonávat i při studiu).

Pracovní náplň:
- připojování zákazníků do Internetu
- komunikace se zákazníky
- řešení technických požadavků zákazníků
- práce v terénu, pokládka kabeláže, instalace bezdrátových spojů
- konfigurace síťových prvků

Požadujeme:
- manuální zručnost (!)
- znalost počítačových sítí
- řidičský průkaz sk. B (časté jízdy po Brně)
- bydliště v Brně
- čas na práci nejméně 2 dny v týdnu

Nabízíme:
- zajímavou práci u poskytovatele internetu
- pracovní doba dle domluvy, vhodné také pro studenty
- plat 100-125 Kč/h (dle znalostí a pracovního nasazení)

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
IT technik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
22000
Požadujeme
Pracovní náplň: - připojování zákazníků do Internetu - komunikace se zákazníky - řešení technických požadavků zákazníků - práce v terénu, pokládka kabeláže, instalace bezdrátových spojů - konfigurace síťových prvků Požadujeme: - manuální zručnost (!) - znalost počítačových sítí - řidičský průkaz sk. B (časté jízdy po Brně) - bydliště v Brně - čas na práci nejméně 2 dny v týdnu
Nabízíme
Nabízíme: - zajímavou práci u poskytovatele internetu - pracovní doba dle domluvy, vhodné také pro studenty - plat 100-130 Kč/h (dle znalostí a pracovního nasazení)

Prodávající
Zrnko NET, s.r.o.