Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Autojeřábník LIEBHERR

Autojeřábník LIEBHERR

Celá ČR
25. 1. 2021 - 07:37

Nabízíme volná pracovní místa na pozici obsluha autojeřábů zn. LIEBHERR
Pracovní náplň:

Obsluha autojeřábu Liebherr
základní údržba stroje
pomocné práce
Požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny „C“ a profesní průkaz.
Praxe na obdobných typech jeřábů, není podmínkou
trestní bezúhonnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a loajálnost
Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti od roku 1991
motivující platové ohodnocení, stravné
možnost ubytování na pracovišti
služební telefon s neomezeným voláním a daty i pro soukromé užívání
základní mzda od 200kč/hod
nástup možný ihned
V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktuje emailem na adresu: inzerce@stapopraha.cz, nebo telefonicky na čísle: +420 603 221 648

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Jeřábník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
praxe na obdobných typech jeřábů vítána, není podmínkou, jeřábnický průkaz výhodou. Případné potřebné školení v rámci pracovní doby zajistíme, řidičský průkaz skupiny "C", platný profesní průkaz, psychologické vyšetření, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita
Nabízíme
práci na zajímavých stavebních projektech v rámci ČR, práce v příjemném pracovním kolektivu, motivující platové ohodnocení, možnost získat jeřábnický průkaz ZDARMA, možnost pracovního růstu na vyšší typy jeřábů, možnost ubytování na pracovišti, nástup možný ihned

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
532354590932477935

Prodávající
Stapo mechanizace