Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kadeřnice/Kadeřník Ostrava

04.04.2016 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Kadeřnice, holič
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiSlužby
ProfeseKadeřnice, holič
Místo výkonu práceOstrava
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Požadujeme odbornost, usměvavou a komunikativní povahu, která dobře zapadne do našeho kolektivu. Nová klientela vítána.

Nabízíme: Naše kadeřnictví se nachází u velice frekventované křižovatky ul. Výstavní a 28. října. Kadeřnictví má vybudovanou stálou klientelu, jelikož na trhu působíme již 13 rokem. Nabízíme perspektivu dlouhodobého vztahu. Nástup dohodou. V rámci úvodní podpory je u nás možná domluva sníženého nájmu na přechodné období.

Popis:

Do zavedeného kadeřnictví se stálou klientelou hledáme novou kolegyni/kolegu na ŽL. V ruce s odborností upřednostňujeme usměvavou a komunikativní povahu, která dobře zapadne do našeho kolektivu. Naše kadeřnictví se nachází u velice frekventované křižovatky ul. Výstavní a 28. října. Kadeřnictví má vybudovanou stálou klientelu, jelikož na trhu působíme již 13 rokem. Nabízíme perspektivu dlouhodobého vztahu. Nástup dohodou. V rámci úvodní podpory je u nás možná domluva sníženého nájmu na přechodné období.

Bližší informace po telefonické domluvě na tel. čísle 606 833 965

Oblast inzerce:

Ostrava

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11681263

Počet zhlédnutí:

20 026x

Zhlédnutí detailu:

480x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 899 inzerátů