Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme švadlenu na HPP

Hledáme švadlenu na HPP

Liberec
26. 1. 2018 - 15:00

Zavedená firma vyrábějící sportovní oblečení hledá ŠVADLENU.
Pracovní náplň:
- Šití na průmyslovém šicím stroji
- Přípravné a dokončovací práce
- Stříhání

V případě zájmu kontaktujte:
Václav Novotný, tel: 721 809 861, vaclav.novotny@directalpine.com

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Krejčí, švadlena
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
16000
Požadujeme
Požadujeme: - Vzdělání v oboru (vyučení/SŠ) - Praxe v oděvnictví - Praxe v šití na průmyslovém šicím stroji - Zručnost, pečlivost, zodpovědnost - Aktivní přístup
Nabízíme
Nabízíme: - Zajímavé zaměstnání v rozvíjející se firmě - Mladý a přátelský kolektiv - Jistotu mzdového růstu - Firemní bonusy - stravenky, firemní oblečení

Prodávající
Direct Alpine s.r.o.