Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Firma vyrábějící sportovní oblečení hledá mistrovou

Firma vyrábějící sportovní oblečení hledá mistrovou

Liberec
12. 2. 2018 - 12:44

Zavedená firma vyrábějící sportovní oblečení hledá MISTROVOU DO VÝROBY

Pracovní náplň:
- Zpracování technologických a výrobních postupů
- Vedení kolektivu oděvní dílny
- Denní řízení dílny a náplně jednotlivých švadlen
- Krátkodobé a střednědobé plánování vytíženosti dílny
- Spolupráce na vývoji nových modelů
- Podíl na chodu dílny – stříhání, šití

V případě zájmu kontaktujte:
Václav Novotný, tel: 721 809 861, vaclav.novotny@directalpine.com

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Krejčí, švadlena
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Požadujeme: - Vzdělání v oboru (vyučení/SŠ) - Praxe v oděvnictví - Zručnost, pečlivost, zodpovědnost - Aktivní přístup
Nabízíme
Nabízíme: - Zajímavé zaměstnání v rozvíjející se firmě - Mladý a přátelský kolektiv - Jistotu mzdového růstu - Firemní bonusy - stravenky, firemní oblečení

Prodávající
Direct Alpine s.r.o.