Home Práce, zaměstnání Práce v ČR La Pisa pizzerie hledá Pizzaře - Pizzařku - Mladá Boleslav

La Pisa pizzerie hledá Pizzaře - Pizzařku - Mladá Boleslav

Mladá Boleslav
31. 3. 2018 - 19:14

Pro nové otevření pobočky pizzerie La Pisa v Mladé Boleslavi, přijmeme kolegy na pozici Pizzař/ka.

Náplň práce: Jedná se o práci v otevřené kuchyni s ruční přípravou pizzy o průměru 40cm. Pizzu připravujeme v elektrické peci z vybraných italských surovin.
Finanční ohodnocení: od 1500 (čistého),-Kč/den
Nástup: IHNED

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Kuchař
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Praxe na pozici pizzaře podmínkou ( máte-li kratší praxi - rádi Vás zaučíme), příjemné vystupování (budete v celodenním kontaktu se zákazníky, někdy i na telefonu), spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup k práci, směny krátký dlouhý týden- záleží jak se dohodneme
Nabízíme
Zaškolení od profesionálů s více jak 20ti letou praxí v oboru, práci v novém prostředí, podílení se na rozvoji sítě, lidský přístup, pohodový kolektiv.

Prodávající
La Pisa