Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kuchař, Kuchařka, Hostinec U Feldů Klimkovice. Ostrava

Kuchař, Kuchařka, Hostinec U Feldů Klimkovice. Ostrava

Moravskoslezský kraj
28. 11. 2018 - 12:37

Moderní Hostinec U Feldů v Klimkovicích příjme dalšího kuchaře na úsek masa. Hledáme dalšího kolegu, který má rád práci kuchaře a rád se učí novým věcem. Velkou výhodou je znalost přípravy masa a práce na grilu. Ale rozhodně nehledáme Brouka Pytlíka :), takže raději s menší praxí, ale s chutí a pílí se doučit. Nástup možný po dohodě od ledna 2019.

Náplň práce:

• Příprava masa a příloh. Práce na pánvích a grilu.
• Výdeji jídel a zodpovědnost za kvalitu
• Spolupráce se šéfkuchařem při plánování a tvorbě jídelního lístku-výhodou
• Pracovní doba v režimu dlouhého a krátkého týdne 9.00 – 21:00. Takže do 15 směn za měsíc, s dvěma volnými víkendy v měsíc

Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Kuchař
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: • Praxi v kuchyni. Lze také s menší praxí, ale s velkou pílí a chutí se požadovanou praxi doučit. • Smysl pro fér a teamovou hru a takto máme postavený team. • Vlastní invence budoucího kolegy je velmi vítána • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost. Práci v zásadách HACCP-zaučíme. • Bezúhonnost a zdravotní průkaz
Nabízíme
Nabízíme: • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti • Práci v moderní kuchyni a současné gastronomii. • Práci v novém prostředí a v přátelském týmu. Samozřejmostí je pěkná šatna a sprcha. • Naučíme vás moderní postupy, styling a receptury poslední trendů gastronomie. • Výplatu mzdy pravidelně měsíčně, ale lze kratší dobu než měsíc • Hodinovou sazbu 115,- až 130,- Po zaučení 140,- • Měsíční finanční bonusy. 13.plat • Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč denně) • Zaučení a zaškolení pro práci na pozici. • Rozšíření praxe na hotové jídla a rauty. Jestli hledáte změnu zaměstnání, tak nám neváhejte zaslat životopis, nebo se rovnou zastavte do Hostince U Feldů v Klimkovicích.

Prodávající
feld richard