Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kurýr / Řidič ( Praha, Středočeský kraj)

Kurýr / Řidič ( Praha, Středočeský kraj)

Středočeský kraj
4. 9. 2019 - 03:59

Popis

Řidič/Kurýr (Praha, Středočeský kraj)

Hledáme kolegy na pozici řidič - kurýr na rozvoz zásilek po Středočeském kraji a okrajových částí Prahy. Pracovní doba pondělí až pátek od 8.15 hod. Nástupní plat 25.000Kč, po zkušební době 30.000 - 33.000Kč + roční prémie. Nástup možný ihned. Smlouva na dobu neurčitou.

Pracovní náplň:
-zajišťování doručování a vyzvedávání zásilek příjemcům ve Středočeském kraji a okrajových částech Prahy novými dodávkovými vozy.
-samostatné řešení situací na trase s cílem doručení a vyzvednutí zásilek na trase
komunikace s příjemci, kolegy a dispečery
-práce se skenerem
požadujeme:
-min. vyučení
ŘP skupiny B min. 2 roky (aktivní řidič)
-max. 3 trestné body v kartě řidiče
-čistý rejstřík trestů
-výborné orientační schopnosti
-silné komunikační dovednosti

Lokalita - Ruzyně, Praha
Obor - Doprava a logistika
kontaktní osoba - Otomar
tel.: 777 000 546
e-mail: ota.ryvol@seznam.cz

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Kurýr, messenger, doručovatel
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
-min. vyučení ŘP skupiny B min. 2 roky (aktivní řidič) max. 3 trestné body v kartě řidiče -čistý rejstřík trestů -výborné orientační schopnosti -silné komunikační dovednosti
Nabízíme
-Pracovní doba pondělí až pátek od 8.15 hod. -Nástupní plat 25.000Kč, po zkušební době 30.000 - 33.000Kč + roční prémie. -Nástup možný ihned. -Smlouva na dobu neurčitou. -Multisport karta 200Kč/měsíc

Prodávající
Jakub Derli