Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Regionální manažerka v oblasti prodeje kosmetiky

Regionální manažerka v oblasti prodeje kosmetiky

Moravskoslezský kraj
9. 7. 2019 - 10:55

Přijmeme do našeho týmu Regionální manažerku v oblasti prodeje profesionální kosmetiky.
• Náplň práce:
- vytvoření sítě partnerských kosmetických salonů pracujících se značkou SNB Professional a MIRTA přírodní kosmetika
- vytvoření sítě partnerů
- vytvoření, vedení a coaching a motivace obchodního týmu
- řízení prodejních aktivit
- individuální práce s koncovým klientem
- každodenní komunikace s klienty (zejména kosmetické salóny, prodejny, velkoobchody)
- zpracování obchodních nabídek, nezbytná administrativa, práce v e-shopu, facebook.
- vedení obchodních jednání
- prezentace společnosti a produktu ( profesionální kosmetické produkty - pedikúra, manikúra, přírodní kosmetika /pleť, tělo/)
- reportování dosažených výsledků
- účast na školeních /zahraničí/

Benefity pro Vás:
• Po zapracování notebook, mobilní telefon, příspěvek na PHM.
• Nadstandardní provizní systém
• Příspěvek na stravování (stravenky)
• Sleva na produkty společnosti
• Bezplatné školení v zahraničí

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis v českém jazyce na email:
info@catherine-cosmetics.cz. Vybraní uchazeči budou telefonicky pozváni k pohovoru. Těšíme se na Vás.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Manažer prodejního týmu
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: zkušenost s obchodní činností zkušeností s vedením týmu lidí vynikající komunikační a prezentační dovednosti příjemný vzhled obchodní dovednosti proaktivní přístup připravenost pracovat na živnostenský list Možnost začít nejlépe ihned Znalost AJ na komunikativní úrovni Vynikající znalost práce na PC /Excel, Word, PowerPoint, znalost Prestashop výhodou/ ŘP skupiny B, aktivní řidič Praxe s prodejem kosmetiky a orientace v daném prostředí výhodou /nikoliv podmínkou/
Nabízíme
Nabízíme: • Nadstandardní příjmy a díky vysoké kvalitě a zajímavé ceně produktů velmi stabilní • Fixní základ + nadstandartní provize /bez stropu/ + bonusy za dosažení daných cílů • Nejširší sortiment od jedné značky profesionální kosmetiky • Dlouhodobá perspektiva • Vybavení tiskovinami a jiným propagačním materiálem • Home office • Flexibilní pracovní doba

Prodávající
Kateřina Macíčková