Grafik, grafický designer

31.05. 13:58 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné profese v marketingu a médiích
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiMarketing, média a reklama
ProfeseJiné profese v marketingu a médiích
Odměna za práci28 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: popis pozice: uprava fotek pro internetový obchod, grafická příprava podkldů, pro reklamu, podílení se na správě web. portálu, grafické zpracování bannerů, znalost práce s grafickým programem, jako je photoshop, illustrator a pod.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, kreativní práci, možnost seberealizace, zázemí stabilní a prosperující společnosti.
Benefity: stravenky 100,- kč/den
jednosměnný provoz

Popis: Popis pozice: uprava fotek pro internetový obchod, grafická příprava podkldů, pro reklamu, podílení se na správě web. portálu, grafické zpracování bannerů, znalost práce s grafickým programem, jako je photoshop, illustrator a pod.
Inzerent:Ranglová Jarmila
Telefon:773 687 357

Oblast inzerce:

Karlovarský kraj

Číslo inzerátu:

14144805

Počet zhlédnutí:

17 988x

Zhlédnutí detailu:

507x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 974 inzerátů