31.05.2018 13:58   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Marketing, média a reklama   |   Jiné profese v marketingu a médiích
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Profese
Jiné profese v marketingu a médiích
Místo výkonu práce
Odměna za práci
28 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
popis pozice: uprava fotek pro internetový obchod, grafická příprava podkldů, pro reklamu, podílení se na správě web. portálu, grafické zpracování bannerů, znalost práce s grafickým programem, jako je photoshop, illustrator a pod.
Nabízíme
práci v příjemném kolektivu, kreativní práci, možnost seberealizace, zázemí stabilní a prosperující společnosti. Benefity: stravenky 100,- kč/den jednosměnný provoz
Cena: Neuvedeno

Popis: popis pozice: uprava fotek pro internetový obchod, grafická příprava podkldů, pro reklamu, podílení se na správě web. portálu, grafické zpracování bannerů, znalost práce s grafickým programem, jako je photoshop, illustrator a pod.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14144805
Počet zhlédnutí:
22 210x
Zhlédnutí detailu:
653x