Projekt manažer online výzkumů

09.07. 15:27 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné profese v marketingu a médiích
Inzerát bez fotografií.

Vhodné i pro

  • zdravotně postižené
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiMarketing, média a reklama
ProfeseJiné profese v marketingu a médiích
Místo výkonu prácePraha
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: - samostatnost, flexibilitu, výborné organizační a komunikační schopnosti
- zvládání stresu a trpělivost
- dobrou znalost práce s počítačem (MS office – Excel, Word apod., internet)
- Ideální je zkušenost s makry v excelu, popř. acces
- pozitivní vztah k lidem a smysl pro humor

Nabízíme: Nabízíme

- dlouhodobou zajímavou a náročnou práci, při které se hodně naučíte
- podíl na výzkumech pro televize, operátory, banky, velké společnosti, reklamní agentury
- možnost seberealizace a profesního růstu
příjemné pracovní prostředí pár kroků od metra B
- občasná práce z domova
- časovou flexibilitu (začátek a konec pracovní doby)
- odpovídající finanční ohodnocení a systém bonusů
- stravenky, jeden týden dovolené navíc, - - - - služební telefon (nízký tarif a zařazení do VPN i pro rodinu), internet

Popis:

Do našeho kolektivu hledáme aktivního, organizačně zdatného a spolehlivého člověka, který pracuje systematicky a rád komunikuje s lidmi.

Pracovní náplň

- příprava výzkumu a jeho spuštění

- organizace sběru a kontrola průběhu výzkumu

- komunikace s kolegy a externími spolupracovníky

- zodpovědnost za svěřený projekt

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14295138

Počet zhlédnutí:

9 668x

Zhlédnutí detailu:

129x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 034 563 inzerátů