19.05.2020 10:25   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Služby   |   Masér
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Profese
Masér
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Otevřený přístup k intimitě, příjemný vzhled a vystupování, radost z dávání masáží a doteků, chuť učit se novým věcem a dále se profesně rozvíjet, zodpovědnost a spolehlivost, pozitivní myšlení, kreativita, nutná komunikativní znalost AJ (nezbytné), výhodou je již hotový masérský kurz (možno však dodělat také v průběhu spolupráce), výhodou jsou i zkušenosti s tantrou nebo z tantrické masáže, ne podmínkou.
Nabízíme
Flexibilní pracovní dobu, možnost určit si předem kolik dní chcete pracovat, velmi nadstandardní platové ohodnocení, práce v inspirujícím týmu se zajímavými klienty, kvalitní pracovní zázemí (plně vybavené studio v centru Prahy - 1 zastávka tramvaje od metra Anděl, příjemnou, radostnou a rozvíjející práci, pravidelné supervize týmu, podporu ve vzdělávání a doporučení konkrétních kurzů i lektorů, pořízení profesionálních fotografií a video medailonku.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Práce tantra masérky je příjemnou, smysluplnou prací, při níž přinášíte druhým lidem radost skrze upřímný a přijímající dotek a pomáháte jim se rozvíjet a obohacovat jejich intimitu. Zkušenost z každé tantrické masáže rozvíjí a obohacuje i Vás. Práce tantra masérky není jen práce, je to především jiný styl života, při kterém hodně dáváte, ale také mnohé dostanete. Každý spokojený klient je okamžitým pohlazením a oceněním vaší práce. Získáte cenné zkušenosti a náhled a budete mít dostatek času i pro Vás.

Vše o tantrické masáži, především vyvrácení řad mýtů, se dočtete na našich webových stránkách: http://www.tantramasaze.com
Doporučujeme prohlédnout si videa z této stránky, kde hovoří naše zakladatelka a hlavní lektorka Michaela L. Torstenová: http://www.tantramasaze.com/o-nas.aspMáte-li o tuto práci zájem, pošlete prosím následující: Životopis s fotografií, motivační dopis.

Nekolidující zaměstnání např. na poloviční úvazek v jiné profesi je bez potíží možné, taktéž je tato práce vhodná pro studenty VŠ - většina našeho týmu jsou vysokoškoláci.


Podmínky:
-Absolvování akreditovaného kurzu klasické masáže se zkouškou z anatomie a hygieny (kdekoliv) - lze splnit i na základě dohody o budoucí spolupráci.

-Absolvování 30 h kurzu tantrické masáže techny Inner wave (celotělní tantrická masáž, joni a lingam, umění meditace, potěšení smyslů, tantrická masáž jako profese aj.) Kurz pro vás uspořádáme před nástupem do centra. Pokud již kurz tantra masáží máte, vyzkoušíme si Vás a případně projdete pouze krátkým školením.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoby: Michaela L. Torstenová (jednatelka)

Nástup: Ihned po zaškolení

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Tantra masáže Praha s.r.o.
Telefon: 776 548 548
Odkaz: http://www.tantramasaze.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
10547112
Počet zhlédnutí:
55 694x
Zhlédnutí detailu:
3 568x