Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledame masera/ku, hlavne i na vikendy

Hledame masera/ku, hlavne i na vikendy

Praha
11. 1. 2018 - 21:46

Požadujeme: diplom masér pro sportovní a rekvalifikační masáže

časová flexibilita (hlavně o víkendech)

dochvilnost a spolehlivost

snahu se učit novým věcem, doplňkové kurzy (lymfodrenáž, reflexologie, dornova metoda,…)

Nabízíme: ohodnocení 100 – 250,- kč za masáž, možnost i mobilních masáží 400,-kč za masáž

práce na DPP

Popis:

Náplň práce:

masírování klientů

komunikace a objednání klientů

drobný úklid

Požadujeme:

diplom masér pro sportovní a rekvalifikační masáže

Nabízíme:

ohodnocení 100 – 250,- kč za masáž, možnost i mobilních masáží 400,-kč za masáž

V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím životopis s fotografií na mail.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Masér
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
diplom masér pro sportovní a rekvalifikační masáže časová flexibilita (hlavně o víkendech) dochvilnost a spolehlivost snahu se učit novým věcem, doplňkové kurzy (lymfodrenáž, reflexologie, dornova metoda,…)
Nabízíme
ohodnocení 100 – 250,- kč za masáž, možnost i mobilních masáží 400,-kč za masáž práce na DPP

Prodávající
Katka Dvořáková