23.10.2018 16:11   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Služby   |   Masér
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Profese
Masér
Místo výkonu práce
Liberec
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme základní masérský kurz, profesionální přístup, pozitivní osobnost.Výhodou (není podmínkou) je znalost tantrické masáže a dalších druhů masáží, praxe v oboru, základní znalost aj či nj.
Nabízíme
Nabízíme možnost odborného zaškolení v oboru tantra masáž pro muže a ženy, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, vysoké finanční ohodnocení (25 000 až 50000 - dle nasazení)
Cena: Neuvedeno

Popis: - Chceš být součástí přátelského týmu živých, veselých, tělem i duší krásných žen? - Vnímáš dotek jako mocný nástroj pro péči o druhé? - Líbí se ti mít za svoji práci nejen pěkné peníze, ale i pocit smysluplnosti tvého konání? - Lámeš si hlavu tím, že nejsi z libereckého regionu? Pro tebe nabízíme možnost přespání. -Nevíš, jestli tvé časové možnosti budou dostačující? U nás můžeš pracovat tolik času, kolik si určíš ty sama (plné nasazení či pár hodin třeba i jen večer). - Cítíš vnitřní souznění při čtení těchto řádků? Pak neváhej a ozvi se nám na email: tantraliberec@seznam.cz, či telefonicky na: +420 733 607 213. - Přivítáme mezi nás dívku či ženu 25 - 35 let, těšíme se na Tebe.¨ Mystique Relax - celostní smyslné masáže

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
5531670
Počet zhlédnutí:
566 876x
Zhlédnutí detailu:
5 758x