Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST - masérka v luxusním salonu v LBC

11.12.2017 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Masér

Vhodné i pro

  • maminky na mateřské
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiSlužby
ProfeseMasér
Místo výkonu práceLiberec
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: Požadujeme základní masérský kurz, profesionální přístup, pozitivní osobnost.Výhodou (není podmínkou) je znalost tantrické masáže a dalších druhů masáží, praxe v oboru, základní znalost aj či nj.

Nabízíme: Nabízíme možnost odborného zaškolení v oboru tantra masáž pro muže a ženy, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, vysoké finanční ohodnocení.

Popis:

Do zavedeného studia MYSTIQUE RELAX v Liberci přijmeme ženy na POZICI TANTRA MASÉRKA vě věku 25-35 let atraktivního vzhledu, štíhlé postavy s otevřeným vztahem k masážím a tantře. Požadujeme základní masérský kurz, profesionální přístup, pozitivní osobnost, příjemné vystupování. Výhodou (není podmínkou) je znalost tantrické masáže a dalších druhů masáží, praxe v oboru, základní znalost aj či nj. Nabízíme možnost odborného zaškolení v oboru tantra masáž pro muže a ženy, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, atraktivní finanční ohodnocení. Časová náročnost dle dohody.

V případě zájmu o práci v našem studiu zašlete krátký životopis + foto na email: tantraliberec@seznam.cz www.tantraliberec.cz

Oblast inzerce:

Liberec

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

5531670

Počet zhlédnutí:

560 902x

Zhlédnutí detailu:

5 578x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 290 inzerátů