26.02.2021 13:24   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Zemědělství, lesnictví a ekologie   |   Mechanik v zemědělství
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Profese
Mechanik v zemědělství
Místo výkonu práce
Brniště
Odměna za práci
26 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Vyučení v oboru (zámečník, opravář zemědělských strojů). Řidičské oprávnění skupiny T, praxe se svářením (svářecký průkaz), práce s křovinořezem a motorovou pilou. Respektování firemních pravidel. Spolehlivost a časová flexibilita.
Nabízíme
Jednosměnný provoz(pondělí-pátek 6-14,30 h.). Práce v malém kolektivu. Pracovní poměr na plný úvazek s dobou určitou na 9 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Měsíční hrubá mzda 26000 Kč a prémie za konverzi. Stokorunové stravenky za odpracovanou směnu v měsíční výši 1550 Kč při odpracování všech směn v měsíci. Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1000 Kč. Nástup ihned.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Co vás čeká?
Budete udržovat a opravovat mechanizaci, budovy provozů, technologické zařízení firmy.
Budete připravovat haly pro krůty (mytí hal a technolog.zařízení), přistýlání. Budete naskladňovat, převážet a vyskladňovat krůty.
Budete udržovat venkovní prostranství okolo provozů chovu krůt (v létě seční trávy, v zimě posyp cest, údržba kanálů a cest, opravy oplocení.
Práce je vhodná pro muže.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

ZOD Brnistě a.s.
Odkaz: www.zodbrniste.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14365855
Počet zhlédnutí:
9 417x
Zhlédnutí detailu:
609x