08.02.2018 21:37   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Mechanik
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Mechanik
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
- zkušenosti s opravami BMX, DH a FR kol - pečlivost a zručnost - spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme
- dobré finanční ohodnocení - velké slevy pro zaměstnance na naše zboží - jistotu stabilního zaměstnání - velmi dobrá dostupnost pracoviště (Praha 3 - jedna stanice tramvají od Hlavního nádraží) - práce na hlavní pracovní poměr - profesionální a přátelský kolektiv - zajímavá práce pro bikera - možnost práce i na ŽL (vyšší výdělek) - nástup nejlépe ihned
Cena: Neuvedeno

Popis: Přijmeme mechanika jízdních kol.
Práce na hlavní pracovní poměr, možno i na ŽL.

Pracovní náplň: oprava jízdních kol na našem servisu, vyplétání, centrování, stavba kol...

Zájemci zašlete své životopisy na [email protected] , nebo volejte: 603 859 349.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Tomáš Zemek
Telefon: 603 859 349
Odkaz: WWW.DOOKIE.CZ

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13711157
Počet zhlédnutí:
4 803x
Zhlédnutí detailu:
249x