Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recruiter a sales asistent - automotive

Recruiter a sales asistent - automotive

Celá ČR
13. 11. 2017 - 16:08

Obor: Automobilový průmysl
Oblast: Česká republika

Pracovní náplň:

• Provádění rešerší pro akvízu nových zákazníků v Německu, Čechách i ve světě
• Akvíza nových zákazníků a udržování kontaktů s nimi (telefonicky i face to face)
• Vytváření a sledování nabídek na pracovním trhu
• Vypisování nových pracovních pozic a recruiting vhodných kandidátů
• Správa zákaznických a uchazečských dat v našem systému
• Kancelářská organizace, koordinace termínů, korespondence a plánování cest
• Péče o webové stránky, spravování inzerátů na pracovních portálech a sociálních sítích
• Další administrativní činnosti v rámci hledání nových pracovníků \ zprostředkování
• Reprezentace firmy u klientů

Požadavky:

• Úspěšně ukončená SŠ ekonomického typu nebo VŠ
• Minimálně 3 roky praxe v oboru
• Kontakty z automotive branže velkou výhodou
• Zájem o péči o zákazníky a prodej
• Orientace v automobilovém průmyslu
• Německý a anglický jazyk plynně slovem a písmem podmínkou
• Výborná interkulturní komunikace
• Spolehlivost, otevřenost, kreativita a chuť něco dokázat
• Schopnost práce v týmu a humor i na konci dne

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Dynamickou práci, ve které nikdy není nuda
• Aktivní, přátelský tým, se kterým je legrace
• Možnost každý den využívat cizí jazyky

Pokud máte zájem nebo dotazy, neváhejte a kontaktujte mě

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Personalistika a lidské zdroje
Konkrétní profese
Náborář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Úspěšně ukončená SŠ ekonomického typu nebo VŠ • Minimálně 3 roky praxe v oboru • Kontakty z automotive branže velkou výhodou • Zájem o péči o zákazníky a prodej • Orientace v automobilovém průmyslu • Německý a anglický jazyk plynně slovem a písmem podmínkou • Výborná interkulturní komunikace • Spolehlivost, otevřenost, kreativita a chuť něco dokázat • Schopnost práce v týmu a humor i na konci dne
Nabízíme
Nabízíme: • Zajímavé finanční ohodnocení • Dynamickou práci, ve které nikdy není nuda • Aktivní, přátelský tým, se kterým je legrace • Možnost každý den využívat cizí jazyk

Prodávající
Magdalena Farnesi