Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kulturní referent

Kulturní referent

Celá ČR
25. 1. 2019 - 11:42

Toto pracovní místo je primárně vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Společnost Regionální vydavatelství, které je primárně zaměřené na distribuci radničních zpravodajů do schránek v místě daného regionu, hledá do svého týmu několik posil z různých částí ČR. Jedná se o vyhledávání kulturních akcí v okolí vašeho bydliště pro nově založený on-line zpravodajský web.

Náplň práce:

• vyhledávání kulturních akcí v daném regionu
• informační a administrativní činnost

V současné době hledáme osoby do těchto Krajů:

Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský
Moravskoslezský kraj

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Novinář, publicista, redaktor
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, základní znalost Excelu, schopnost denně zpracovávat zadaná témata a připravovat je pro redaktory v daném časovém harmonogramu. Pečlivost, preciznost, mít dobré organizační schopnosti, jak pro práci tak i volný čas. Vlastní počítač a připojení k internetu
Nabízíme
Nabízíme: HPP na zkrácený úvazek s výkonem práce z pohodlí Vašeho domova.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Soňa Tvrdíková