Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Finanční zprostředkovatel pro Hodonín, Vyškov a Kyjov

Finanční zprostředkovatel pro Hodonín, Vyškov a Kyjov

Jihomoravský kraj
16. 12. 2015 - 14:48

Popis

Požadujeme:
• vzdělání minimálně středoškolské s maturitou
• prodejní zkušenosti výhodou
• reprezentativní vystupování
• dobré komunikační dovednosti
• ŘP skupiny B

Pracovní náplň:
• budovat a udržovat vztahy se stávajícími klienty i obchodními partnery
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• tvorba, návrh a prezentace smluv klientům
• poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí pro firemní klientelu

Nabízíme:
• motivační systém finančního ohodnocení (provizní a fixní část)
• Systematické vzdělávání a tréninkové aktivity
• zázemí silné a stabilní společnosti AXA
• 2 výplatní termíny provizí v měsíci
• možnost profesního růstu
• komplexní portfolio - investování, zajištění penze, pojištění osob, majetku, automobilů a bankovní produkty
• přidělení klientských kmenů k oslovení
• motivační systém benefitů, kariérní a příjmový růst
• flexibilní pracovní dobu

Předpokládané datum nástupu:
• Ihned

Místo výkonu práce:
• plánujeme otevřít kanceláře ve Vyškově a Kyjově
• stávající kanceláře máme v Brně a Hodoníně

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
27000
Požadujeme
Požadujeme: • vzdělání minimálně středoškolské s maturitou • prodejní zkušenosti výhodou • reprezentativní vystupování • dobré komunikační dovednosti • ŘP skupiny B Pracovní náplň: • budovat a udržovat vztahy se stávajícími klienty i obchodními partnery • vyhledávání nových obchodních příležitostí • tvorba, návrh a prezentace smluv klientům • poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí pro firemní klientelu Předpokládané datum nástupu: • Ihned Místo výkonu práce: • plánujeme otevřít kanceláře ve Vyškově a Kyjově • stávající kanceláře máme v Brně a Hodoníně
Nabízíme
Nabízíme: • motivační systém finančního ohodnocení (provizní a fixní část) • Systematické vzdělávání a tréninkové aktivity • zázemí silné a stabilní společnosti AXA • 2 výplatní termíny provizí v měsíci • možnost profesního růstu • komplexní portfolio - investování, zajištění penze, pojištění osob, majetku, automobilů a bankovní produkty • přidělení klientských kmenů k oslovení • motivační systém benefitů, kariérní a příjmový růst • flexibilní pracovní dobu Předpokládané datum nástupu: • Ihned Místo výkonu práce: • plánujeme otevřít kanceláře ve Vyškově a Kyjově • stávající kanceláře máme v Brně a Hodoníně

Prodávající
Stela Poláčková