Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce - reklamační technik

Nabídka práce - reklamační technik

Prostějov
4. 5. 2016 - 13:37

Pro naši společnost hledáme pracovitého a manuálně zručného člověka s aktivním a kladným přístupem k práci na pozici: Reklamační technik.

Náplň práce:
Příjem a výdej reklamací,vedení evidence
Komunikace se zákazníky prostřednictvím počítače, telefonu apoid.
Komunikace se servisními techniky
Logistika reklamací
zajišťování drobných oprav
Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou technické zaměření, nebo obchod.
Předpoklady:
Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost, znalosti práce na PC,
Dobré komunikační dovednosti.
Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
Výhodou orientace v oblasti spotřebního zboží, sportovních výrobků apod.
Trestní bezúhonnost.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost, znalosti práce na PC, manuální zručnost, Dobré komunikační dovednosti. Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce. Výhodou orientace v oblasti spotřebního zboží, sportovních výrobků apod.
Nabízíme
Práci ve stabilní společnosti , která působí na trhu již 25 let.

Prodávající
Sedláček Miloš