Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Spolupráce s českou realitní kanceláří

Spolupráce s českou realitní kanceláří

Praha
20. 4. 2017 - 15:03

Nabízím spolupráci s realitní kanceláří HVB Real Estate, se kterou sama spolupracuji na ŽL a jsem moc spokojena. Po špatných zkušenostech s jinými společnostmi jsem konečně našla společnost, která drží slovo a co slíbí to splní. Hledáme nového kolegu, kolegyni, který/á "zapadne do party".

V současné době hledáme makléře pro prodej nemovitostí. Nabízíme zajímavý provizní systém, komplexní školící systém makléřů zdarma, praxe ani vzdělání není rozhodující, možnost budování a vedení vlastního týmu, možnost zřídit vlastní pobočku, flexibilní pracovní dobu, odměny také za doporučení nemovitosti k prodeji, podmínka čistý trestní rejstřík, kontaktní osoba: Marie Průšová 602 200 907

Odměnou Vám bude vysoká finanční odměna formou provizního a meziprovizního systému a spokojený zákazník!

Náplň práce:

- zprostředkování prodeje nemovitostí
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- vedení obchodních jednání
- práce s databází klientů a nemovitostí
- sjednání a realizace prohlídek

V případě zájmu o osobní pohovor mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

JUDr. Marie Průšová
tel: 602200907
email: info@hvbreal.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
obchodní talent - zodpovědnost a samostatnost - časovou flexibilitu - komunikativní a organizační schopnosti - odolnost vůči stresu - vytrvalost, pečlivost, pracovitost - zkušenosti s prodejem (není podmínkou)
Nabízíme
provize vč. meziprovizí 49-64% (makléři si vydělávají od 40 000Kč do 150 000Kč/měsíc) - žádné měsíční poplatky za inzerci, právní služby,kanceláře, školení apod. - bezvadný tým - příjemné pracovní prostředí - možnost budování týmu a zřízení vlastní pobočky - vyškolení zdarma

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Marie Průšová