Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Jste komunikativní typ? Baví Vás práce s lidmi?

Jste komunikativní typ? Baví Vás práce s lidmi?

Středočeský kraj
3. 9. 2017 - 14:44

Do našeho týmu hledáme realitní makléře/makléřky. Obchod je pro vás víc než místo, kam jdete nakupovat? Rádi žijete s pocitem, že dokážete ovlivnit svůj úspěch? Jste v práci od rána do večera, ale na Vaší odměně to není vidět? Raději pracujete rozmanitě a v terénu, než rutinně v kanceláři? Věříte si? Hledáte novou životní příležitost? Pak naše nabídka je Vaše nová životní příležitost.
NÁPLŇ PRÁCE
•vedení obchodních jednání
•domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí
•zajištění prohlídek nemovitostí
•zalistování nových nemovitostí
•telefonický i osobní kontakt s klienty

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
60000
Požadujeme
Solidní vystupování, komunikativnost, samostatnost, a hlavně chuť obchodovat a vydělávat peníze.
Nabízíme
NABÍZÍME NEOMEZENÝ VÝDĚLEK, který si zasloužíte. Zavolejte nám a přesvědčte se.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Ivana Richterová